55675 vysadených stromčekov
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
Viac info
 • Čo naozaj znamená “kvalitne zaizolovaný dom”?

  Čo naozaj znamená “kvalitne zaizolovaný dom”?

  Izolácia musí byť v prvom rade vytvorená z kvalitných materiálov a jej aplikácia musí byť urobená precízne, aby tak bol dosiahnutý jej čo najlepší efekt. Kvalitu je však nutné posudzovať aj z hľadiska trvanlivosti, t.j. ako dlho dokáže daná izolácia v dostatočnej miere plniť  svoju funkciu. Tretím, nemenej dôležitým hľadiskom, je jej dopad na zdravie tých, ktorý v budove žijú či pracujú a taktiež celkový vplyv na životné prostredie.

  Na týchto troch základných pilieroch kvalitnej izolácie sú postavené aj naše produkty. Vysoká trvanlivosť, kvalitné odizolovanie a zdravotná nezávadnosť sú v prípade našich izolačných pien samozrejmosťou.

  Vďaka dlhoročným skúsenostiam a precíznej výrobe dokážeme docieliť prvotriednu kvalitu aj bez toho, aby naše peny obsahovali akékoľvek škodlivé plyny, ktoré by mohli ohrozovať ľudské zdravie.

  Ako však docieliť, aby aj aplikácia našich výrobkov bola prvotriedna?

  Kvalitne vykonanú prácu môžeme zaručiť vďaka celoeurópskej regionálnej sieti certifikovaných partnerov. Každý z týchto partnerov je pravidelne školený aby sme tak dosiahlu jeho maximálnu pripravenosť na akýkoľvek druh zatepľovania.

  To však nie je všetko.

  Aby sme si mohli byť istí naozaj perfektnou aplikáciou izolačných pien Icynene, na stavby vysielame našich plne vyškolených profesionálnych technikov, ktorí na celý proces dohliadajú. Za kvalitnú izoláciu Vašich budov tak ručia nielen certifikovaní partneri, ale aj my sami.

  Hľadáte aj vy kvalitnú izoláciu pre Váš dom či inú budovu? Napíšte nám, na kvalite izolácie si dávame naozaj záležať.