3970 vysadených stromčekov
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
Viac info
 • Nový rok, nové výzvy. Podporíme viac prírodu, zhodli sme sa v Prahe.

  Nový rok, nové výzvy. Podporíme viac prírodu, zhodli sme sa v Prahe.

  Začiatkom tohto týždňa sme opäť raz dodržali tradíciu firmy a stretli sa v našom európskom tréningovom centre v Prahe, aby sme spolu vyhodnotili aktivity starého roka, odmenili najlepších a dohodli sa na spoločnom postupe pri pripravovaných ekologických aktivitách.

  V roku 2019 nás čakajú nové výzvy. Mimo pracovných činností sme si za primárny cieľ, odkomunikovaný na stretnutí v Prahe, stanovili eko aktivity. Všetci sme sa zhodli, že myšlienka vysadiť 5 nových stromov za každý predaný sud Icynene striekanej penovej izolácie je rozumná a pre našu prírodu veľmi prospešná.

  Veríme, že na konci tohto roka budeme pri bilancovaní spokojne kalkulovať, že sa nám podarilo vysadiť v srdci strednej Európy, v pohorí Tatry, tisícky nových stromčekov. S týmto odhodlaním a s úsmevom na tvári sme začiatkom tohto týždňa všetci z Prahy odchádzali 😊.

  V Prahe sme nezabudli odmeniť najšikovnejších ľudí našej firmy. Cenu za najúspešnejší predaj roku 2018 získala belgická a holandská divízia Icynene pod vedením Jorrita Bosmu a ocenenie za najlepší manažment roka sme odovzdali Leonidovi Elbertovi, ktorý šéfuje trhu v celej východnej Európe.

  Budúci rok bude odmeňovanie najúspešnejších ľudí našej firmy o to príjemnejšie, že odovzdávanie týchto cien bude v Prahe zároveň odmeňovaním tých, ktorí vysadili najviac stromčekov v Tatrách.