2948 vysadených stromčekov
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
Viac info
  • Rozšírené priestory Icynene Europe v Prahe a inovované výrobné postupy

    Rozšírené priestory Icynene Europe v Prahe a inovované výrobné postupy

    Vďaka neustále sa zvyšujúcemu dopytu a nášmu rastu v Európe sme sa rozhodli rozšíriť naše výrobné priestory, kancelárie a tréningové centrum v Prahe. Vďaka tomu môžeme poskytovať školenia väčším skupinám, posunúť úroveň preškolenia našich obchodníkov a podporovať ich. Nové priestory otvoril Bertrand Lauret, prezident Icynene Europe 7. novembra 2018 slávnostným prestrihnutím symbolickej pásky. Otvorenia nových priestorov sa zúčastnili aj významní zákazníci z celej Európy. Spoločne so zástupcami firmy Graco sme na tejto akcii odprezentovali nový vývoj spoločnosti na európskom trhu.

    Nový manažér pre výskum, vývoj a kontrolu kvality má na starosti prísny dohľad nad našimi výrobkami, vďaka tomu môžeme zaručiť kvalitu Icynene v každej dodávke. Z Prahy pravidelne zásobujeme krajiny ako sú Holandsko, Belgicko, Francúzsko, Poľsko, Maroko, Škandinávie, Rusko a mnoho ďalších. Tento efektívny spôsob zásobovania, pod dohľadom Icynene značne zrýchlil dodanie produktov predovšetkým do krajín Európy.

    Icynene bude ďalej investovať do vývoja zdravších, dlhodobo udržateľných a ekologických produktov, aby sme tak chránili našu planétu. Bola to naša snaha už od roku 1986, kedy spoločnosť Icynene prišla s izolačnou penou fungujúcou na vodnej báze.